

Dildo Real Nude Ergo wykonane zostało z platynowanego silikonu, z wykorzystaniem zastrzeżonej przez markę Blush Novelties technologii Sensa Feel o podwójnej gęstości - mocnej od wewnątrz, miękkiej na zewnątrz dla jeszcze bardziej realistycznych odczuć.
Kompatybilny z uprzężami - idealnie sprawdzi się przy zabawie w role play. Mocna podstawka z super przyssawką pozwoli zabawiać się z tym kutaskiem w dowolnej pozycji i miejscu.
Pragniesz czegoś więcej niż rzeczywistość? Ręcznie rzeźbione dildo Real Nude Ergo przeniesie Cię na orbitę dotąd nieznanych przyjemności!
OPIS
- zmysłowy, ergonomiczny kształt,
- wykonany ręcznie przez pełnych pasji mistrzów w swym fachu,
- najwyższej jakości materiał: hipoalergiczny, bezpieczny dla ciała, nieporowaty silikon platynowy,
- nowoczesna technologia Sensa Feel Dual Density, dzięki której jest bardzo twardy wewnątrz, a na zewnątrz delikatny, gładki i mięciutki,
- oddać wrażenie możliwie najbliższe rzeczywistości,
- posiada przyssawkę/uchwyt, którą można przyczepić do różnych powierzchni - ograniczyć Cię może tylko wyobraźnia,
- Real Nude Ergo został przystosowany do wszelkiego rodzaju uprzęży,
- możesz go zamrozić lub włożyć do wrzątku w celu odkażenia lub użycia temperatury jako dodatkowych wrażeń w sypialni,
- do dildoska nie przyczepia się kurz ani inne otaczające nas mikrostwory,
- żadnych ftalanów czy lateksu.
Pamiętaj to Twoje ciało, pilnuj co w nie wkładasz! Nie wstydź się nagości. Z dildosem Blush Real Nude Ergo możesz kochać się bezwstydnie!
CECHY
Opis
OPINIE
Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.