KRYSZTAŁOWA RÓŻDŻKA YONI WAND ROSE QUARTZ LA GEMMES

469,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Obudź wewnętrzną Boginię, sięgając do źródeł swojej kobiecej mocy.

Yoni to hinduskie określenie żeńskich narządów płciowych, które na poziomie religijno-duchowym utożsamiane jest także ze źródłem życia oraz wszechświata. 

Kryształowa różdżka YONI WAND zaprasza Cię do czerpania większej przyjemności i radości w każdym obszarze życia, poprzez rozbudzenie i celebrację seksualności oraz intymności. 

Masaż wyjątkową różdżką pozwala na rozładowanie napięcia oraz korzystanie z rozkosznej energii różowego kwarcu.

Opis

Połącz się z własną kobiecą energią, doświadcz intensywnych orgazmów i odkryj swoją seksualność w całkowicie naturalny sposób dzięki różdżce La Gemmes.

Masturbacja to sposób na zbudowanie cudownej relacji z samą sobą. Poznawanie swojego ciała, dostarczanie mu przyjemności i rozkoszy to duży krok w kierunku akceptacji, zrozumienia, pokochania i wzmocnienia.

Różdżki Yoni używaj do masażu całego ciała, doświadczając uzdrawiającej i kojącej mocy kamienia. Niezwykle gładka powierzchnia tego narzędzia rozkoszy, subtelnie będzie muskać Twoją skórę, odprężając mięśnie i uspokajając umysł. 

Wewnętrzny masaż za pomocą Yoni Wand to doświadczenie nieporównywalne z żadnym innym. Różdżka rozpieści Twoją łechtaczkę, wargi sromowe oraz wnętrze Twojej pochwy, rozładowując napięcie oraz pozytywnie wpływając na kondycję mięśni. 

Na różdżkę możesz nałożyć niewielką ilość lubrykantu, aby zintensyfikować moment wkładania. Rodzaj środka nawilżającego wybierz w zgodzie ze swoimi upodobaniami. Kwarc doskonale współpracuje z lubrykantami na bazie wody, silikonu czy naturalnych olejków.

Różowa różdżka miłości różni się średnicą po obu stronach. Za każdym razem masz więc wybór: delikatna cienka strona, stymulująca punkt G lub szersza, grubsza, dająca niesamowitą rozkosz, kiedy pieści wejście do pochwy.

Kamienie szlachetne są znane ze swoich leczniczych właściwości energetycznych, a każdy kamień ma swoją własną energię, która zapewnia większy kontakt z samym sobą. Różdżka La Gemmes jest w 100% naturalna i wolna od szkodliwych chemikaliów, silikonów i BPA.

Każda różdżka jest sprezentowana przez matkę ziemię, a następnie ręcznie ukształtowana przez doświadczonych rzemieślników, Każdy kamień ma niepowtarzalny kształt, rozmiar i kolor, dlatego różdżki mogą subtelnie się między sobą różnić, jednak w naszym przekonaniu, właśnie te małe różnice, „niedoskonałości” sprawiają, że kamienie są po prostu idealne.

Zachowaj ostrożność podczas przechowywania kryształu. Kieruj się intuicją, a ona podpowie Ci, jaki kamień idealnie zgra się z Twoim polem energetycznym oraz ciałem.

Szczegóły produktu

Kolor
Różowy/transparentny
Materiał
100% różowy kwarc
Rozmiar
17 x 4 x 2 cm
Dodatkowe:
Ręcznie robione

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Masz czas na decyzję

Robiąc zakupy w butiku Luli masz 14 dni na zmianę decyzji od otrzymania swojego zamówienia (Lula dostarcza tylko produkty fabrycznie nowe). Pamiętaj jednak, że ze względu na ochronę zdrowia, zwrotowi podlegają wyłącznie produkty oryginalnie zapakowane i zapieczętowane. Jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu lub produkt nie miał fabrycznie plomby, w trosce o bezpieczeństwo klientów nie możemy przyjąć zwrotu produktu. Nie wyklucza to oczywiście prawa do reklamacji.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password