DREWNIANE DILDO FLIRT ELISS

249,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

„Często tu przychodzisz? Hej mała, bardzo bolało, kiedy spadłaś z nieba? Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Bo jeśli nie, to przejdę jeszcze raz!”

Słyszałaś/łeś kiedyś takie oklepane teksty na podryw? Czujesz zażenowanie na samą myśl o tak mało interesującym flircie? Jeśli tak, mam dla Ciebie kochanka, który zna się na rzeczy.

Drewaniane dildo „Flirt” zabierze Cię do krainy rozkoszy, bez słów będzie Cię uwodził, aż doprowadzi do słodkiego, ekstatycznego końca.

Dwie różne końcówki pozwalają na różnorodną stymulację cipki oraz pupci.

Opis

Czy to jeszcze flirt, czy już romans?

To drewniane dildo, dzięki zaokrąglonej końcówce, jest bardzo zbliżone kształtem do prawdziwego męskiego przyrodzenia. Koniuszek jest nieco grubszy, a środek trochę cieńszy, dlatego doznania, jakich doświadczysz, będą jeszcze bardziej zintensyfikowane.

Drugi koniec jest mniejszy i doskonale nadaje się do penetracji analnej. Można też ujeżdżać obie końcówki we dwójkę! Zabaw się z parterem/partnerką we wspólną, jednoczesną penetrację i razem przeżywajcie wilgotne rozkosze. Nie zapomnijcie przed tym ze sobą poflirtować…

Nasz gadżet jest lekki, śliski, wypolerowany do granic, żeby dać Ci jak najlepszy poślizg i delikatną w dotyku rozkosz.

Wszystkich zabaweczek z tej kolekcji, możesz używać z lubrykantami, zarówno na bazie wody, jak i silikonu – którykolwiek jest dla Ciebie przyjemniejszy. 

Naturalnie piękny orzech amerykański to coś dla miłośników ekologii. Bezpieczny dla środowiska, jeszcze bezpieczniejszy dla Twojego ciała. Zaufaj mu i daj się ponieść podwójnej fantazji z tym uniwersalnym dildosem. To jak, będziesz tu bywać częściej?  

Gadżet umyjesz w łatwy sposób za pomocą wody i mydła. Pamiętaj, żeby do pielęgnacji dildoskom nie używać płynów na bazie alkoholu.

Szczegóły produktu

Materiał
Drewno: orzech amerykański
Rozmiar
20cm, grubość: 2,8-4,7cm
Wodoodporność
100% wodoodporny
Dodatkowe:
Powłoka ochronna: pięć warstw specjalnego lakieru spełniającego najwyższe normy higieniczne PN EN 71.3.

Pełnoletność

Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Powiązane produkty

(4 inne produkty w tej samej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password