Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa na terenie Polski | Prezent za zakupy 500+

ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO GADŻETÓW TOY CLEANER KIOTOS

59,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni

Wibrator jest jedną z tych rzeczy, bez których nie ruszyłabyś się/nie ruszyłbyś się na bezludną wyspę? W Twoim survivalowym arsenale nie może zabraknąć także Kiotos Toy Cleaner, płynu do czyszczenia akcesoriów erotycznych!

To preparat składający się z wody i skutecznych składników przeciwdziałających namnażaniu się bakterii oraz grzybów. Zwiększa bezpieczeństwo użytkowania wibratorów czy masażerów, dbając o Twoje zdrowie intymne.

Zabawkę po użyciu wystarczy spryskać preparatem, odczekać minutę i wysuszyć czyszczoną powierzchnię. Gotowe!

Płyn Kiotos Toy Cleaner dostępny jest w wygodnej i pojemnej buteleczce ze spryskiwaczem.

ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO GADŻETÓW TOY CLEANER KIOTOS

59,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko -1 w magazynie!

Kiotos Toy Cleaner to bardzo skuteczny w działaniu płyn do czyszczenia zabawek erotycznych na bazie wody.

Lekka, ale skoncentrowana formuła pozwala szybko wyczyścić dokładnie powierzchnię akcesoriów erotycznych, również z delikatnego silikonu medycznego, lateksu, gumy czy szkła.

Zastosuj preparat po erotycznym uniesieniu, żeby zminimalizować ryzyko zbierania się na nich bakterii czy grzybów i zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Wystarczy spryskać produktem Kiotos Toy Cleaner gadżet, odczekać minutę, a następnie poczekać, aż całkowicie wyschnie. Dużą zaletą tego płynu jest wygodna w użyciu buteleczka z atomizerem o pojemności 150 ml.

Zadbaj o swoje stymulatory, wibratory, dilda i różdżki masujące, a będą Ci służyć dłużej i lepiej! W składzie produktu znajdują się wyjątkowo efektywne, a jednocześnie delikatne środki powierzchniowo czynne.

Pamiętaj, żeby po jego zastosowaniu zawsze dokładnie umyć ręce, a butelkę Kiotos Toy Cleaner trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt jest odpowiedni do czyszczenia zarówno damskich, jak i męskich akcesoriów intymnych.


Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Opis

Pojemność
150 ml
Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: