Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Darmowa dostawa kurierem

Nożyczki bezpieczeństwa Bondage Safety Scissors Ouch!
  • Nożyczki bezpieczeństwa Bondage Safety Scissors Ouch!
  • Nożyczki bezpieczeństwa Bondage Safety Scissors Ouch!
  • Nożyczki bezpieczeństwa Bondage Safety Scissors Ouch!

Nożyczki bezpieczeństwa Bondage Safety Scissors Ouch!

Ouch!
241,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Krępowanie, unieruchomienie, zniewolenie w bezpiecznych warunkach? Przecinające wszystko nożyczki bezpieczeństwa mogą uchronić Was przed kłopotami! 

Nożyczki wykonane są ze stali nierdzewnej i plastiku ABS. Mogą rozciąć wiele różnych materiałów: folii, metalu, plastiku, lateksu i wielu innych.

Mogą posłużyć do wyswobodzenia się ze sznurów czy taśm służących do krępowania ciała w erotycznej sztuce bondage czy kombinezonu.

Warto je mieć przy sobie – na wszelki wypadek Nożyczki posiadają tępo zakończoną końcówkę i atest firmy ochroniarskiej.

Nożyczki bezpieczeństwa Bondage Safety Scissors Ouch!

241,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Bezpieczeństwo najpierw! czy to w przyjemności czy w biznesie!

Bondage jest erotyczną sztuką krępowania ciała za pomocą sznurów czy lin. Stosowanie tej techniki wymaga pamiętania i tym, co najważniejsze: bezpieczeństwie obydwu stron, które biorą udział w tej odważnej sesji. Spraw, żeby poczucie komfortu było waszą dewizą podczas stosowania słodkiej niewoli i na wszelki wypadek trzymaj w zasięgu ręki nożyczki do rozcinania wielu różnych materiałów od Ouch!

Nożyczki wyprodukowane są z trwałych materiałów: stali nierdzewnej i plastiku ABS. Posiadają tempo zakończoną końcówkę. Wygodny uchwyt oraz zaokrąglona końcówka pozwalają operować nożyczkami precyzyjnie, nie zadrapując uwalnianej z osoby.

Pomogą przeciąć folię, liny, zamki błyskawiczne, a nawet skórzane pasy. Jeśli zamierzasz urządzić we własnej sypialni sesję bondage, zaopatrz się w bezpieczne nożyczki od Ouch!

CECHY

ouchscis

Opis

Materiał
Plastik ABS, stal nierdzewna
Rozmiar
Długość 177 mm
Ten produkt nie ma jeszcze recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: