Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na produkty z kategorii "wibratory króliczki" hasło: somebunny | Niespodzianka do zakupów 500+

OOH BY JE JOUE LARGE MOTOR. Silnik do modułowych gadżetów erotycznych

99,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h

Spersonalizowany orgazm? Bardzo proszę. Od teraz możesz przeżywać przyjemność tak, jak lubisz.

Na ten znakomity plan wpadli designerzy linii Ooh by Je Joue, producenta kultowych „umilaczy” czasu, pokrytych ultra-gładkim silikonem.

Patentem marki jest możliwość samodzielnego wyboru elementów wibratora idealnego. Zaczynamy od wyboru silnika: małego lub dużego, a później dopasowujemy body z oferty Ooh by Je Joue w wybranym przez nas kształcie. Ta zabawa w ciąga!

Duży silnik do spersonalizowanych zabawek zasilany jest w wewnętrznego potężnego akumulatorka, który pracuje zaskakująco cicho i dyskretnie. Urządzenie oferuje trzy prędkości wibracji i dwa różne wzory, steruje się nim za pomocą intuicyjnego i wygodnego przycisku w dolnej części.

OOH BY JE JOUE LARGE MOTOR. Silnik do modułowych gadżetów erotycznych

99,00 zł
Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot

Tylko 1 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Who is Your Daddy? Marzysz o silny, szybkim, niezawodnym silniku do swojego wibratora, masażera, korka analnego czy pierścienia na penisa? No to masz!

Od zawsze jesteś typem, który trzyma się zasady: jeżeli chcesz, żeby coś było zrobione dobrze to zrób to sam/sama? Właśnie takim osobom jak Ty, firma Je Joue wychodzi naprzeciw. Spersonalizowana przyjemność jest w zasięgu Twoich rąk, zostań architektką lub architektem własnej rozkoszy.

Kupujesz silnik - duży. Następnie wybierasz jedną dedykowaną nakładkę lub najlepiej kilka w różnych kształtach. Wiadomo, człowiek istotą zmienną jest. Raz ma ochotę na wibrator, innym razem na zatyczkę analną i nigdy nie wie od czego to zależy. Czy to słońce czy to deszcz.

Do wyboru są super miękkie, aksamitnie gładkie silikonowe body sygnowane znakiem jakości marki Ooh by Je Joue. Posiadając jeden motor, można stworzyć całą kolekcję zabawek erotycznych, stając się w pewnym sensie ich współprojektantem - jakie to postmodernistyczne, prawda?

Silnik ma dużą moc, 3 prędkości i 2 rodzaje wibracji. Po naładowaniu działa naprawdę długo, bo nawet 120 minut, co oznacza, że wciągu zabawy można zmieniać nakładki nawet kilka razy lub podzielić się gadżetami z bliską lub nowo poznaną, acz sympatyczną osobą.

CECHY

oohmotola

Opis

Ładowanie
Kabel USB
Wibracje
3 prędkości, 2 rodzaje wibracji
Czas ładowania
120 min

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: