Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-15% na marki LeWand b-Vibe Lelo Gvibe. Kod: rozkosz23 

  • Chwilowy brak produktu
WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI (5 SZT.) WOMANIZER
  • WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI (5 SZT.) WOMANIZER
  • WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI (5 SZT.) WOMANIZER

WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI (5 SZT.) WOMANIZER

Womanizer
84,00 zł

Mało Ci przyjemności? Wymień kapturek w swoim Womanizerze i ciesz się wielokrotnymi orgazmami jak z bajki...Tylko takiej wiesz, dla dorosłych!

Silikonowe końcówki Womanizer potęgują doznanie zasysania, otulając najbardziej erogenne strefy Twojego ciała orgazmicznymi falami powietrza.

Wyprodukowane z miękkiego silikonu klasy medycznej kapturki gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. 

W zestawie otrzymasz 5 nasadek w regularnym rozmiarze 14 x 12 mm.

WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI (5 SZT.) WOMANIZER

84,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Chwilowy brak produktu

OPIS

Otul swoją łechtaczkę milutkim i delikatnym, silikonowym kapturkiem, wzmacniając orgazmiczne doznania!

Womanizer to rządzenie stanowiące znakomitą alternatywę dla wibratorów. Innowacyjne stymulatory łechtaczki posiadają technologię pulsujących fal powietrza. Jak działa taki masażer? Włączasz urządzenie, dodajesz środek nawilżający, otaczasz łechtaczkę komfortowym w dotyku kapturkiem i oddajesz się zmysłowej rozkoszy wywołanej delikatnym, bezdotykowym zasysaniem.

Wymienialne kapturki Womanizer są proste w czyszczeniu – wystarczy umyć je w wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego. W celu nadania zabawce odpowiedniego poślizgu stosuj lubrykant na bazie wody, który nie zniszczy struktury silikonu i zachowa kapturki w odpowiedniej kondycji przez długi czas.

Kapturki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Womanizer.

CECHY

Womkapt

Opis

Materiał
Silikon medyczny

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: