Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI XL (5 SZT.) WOMANIZER
  • WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI XL (5 SZT.) WOMANIZER
  • WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI XL (5 SZT.) WOMANIZER

WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI XL (5 SZT.) WOMANIZER

Womanizer
84,00 zł

Wymienny silikonowy kapturek do stymulatorów łechtaczkowych Womanizer otuli Twoją łechtaczkę, gwarantując nieskończoną liczbę orgazmów i to bez dotykania.

Kapturki XL są kompatybilne ze wszystkimi modelami stymulatorów marki Womanizer.

Końcówki te są mięciutkie i milutkie, wszystko dzięki wysokiej jakości silikonowi medycznemu.

WYMIENNE NAKŁADKI/KAPTURKI XL (5 SZT.) WOMANIZER

84,00 zł
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 0 w magazynie!

Chwilowy brak produktu

OPIS

Wymienny kapturek, kompatybilny ze wszystkimi produktami Womanizer.

Większość zabawek erotycznych, jakie mogliście znać do tej pory swoje działanie opiera na wibracjach. Mogą one mieć różne kształty, rozmiary, ilość silników czy programów wibracji, jednak ich działanie jest do siebie bardzo zbliżone. Womanizer jest inny: to pierwsza w historii zabawka erotyczna, która stymuluje najbardziej wrażliwe strefy erogenne na ciele kobiety, nawet ich nie dotykając.

Silikonowy kapturek jedynie otacza łechtaczkę, nie mając z nią bezpośredniego, fizycznego kontaktu - stymulacja odbywa się wyłącznie za pomocą pulsujących wewnątrz fal powietrza, wytwarzanych przez Womanizer. To rewolucja w dziedzinie kobiecej przyjemności.

Parametry techniczne kapturka: tworzywo: silikon klasy medycznej bez zawartości ftalanów, ilość: 5 sztuk wymiary: 20 x 19 mm.

CECHY

Womkaptxl

Opis

Materiał
Silikon medyczny
Rozmiar
14 mm x 12 mm

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: