Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki Tailz

Pokaż więcej 2 produkty.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zdalnie sterowana zatyczka analna ogon lisa Tailz Waggerz

Lisku, Lisiczko... Wibrujący i merdający ogonek Tailz Waggerz wydobędzie z Was najdziksze instynkty

Wysokiej jakości korek analny wykonany jest z bezpiecznego dla ciała, gładkiego silikonu. Lisia kita powstała natomiast z efektownego, syntetycznego futerka.

Podczas gdy Ty będziesz doświadczać intensywnych wibracji w swojej pupci, Twój lisi ogon będzie zalotnie poruszał się w ich rytm, zdradzając poziom ogarniającej Cię rozkoszy.

Pilot zdalnego sterowania ułatwi Ci obsługę gadżetu erotycznego podczas zabawy solo lub pozwoli oddać władzę nad przyjemnością w czasie ostrej randki.

399,00 zł Cena

Korek analny z tęczowym ogonem Tailz Rainbow Tail Anal

Tailz Rainbow Tail: przegięty, queerowy i bardzo kinky

Długi korek analny lub smukłe dildo - to w jaki sposób wykorzystasz ten odjechany ogonek zależy od Ciebie, Tęczowy Lisku!

Tailz Rainbow Tail to silikonowy korek analny z puszystą, przyjemną w dotyku tęczową kitą, który  jest łatwy w aplikacji i zapewnia ekstatyczne doznania!

Tęczowy ogon będzie się kołysał do przodu i do tyłu z każdym ruchem Twoich bioder.

209,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: