Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki Dorr

Marka z samego serca zakręconego na punkcie zabawy Los Angeles zatrudnia najbardziej utalentowanych projektantów i inżynierów prześcigających się w wymyślaniu innowacyjnych produktów służących przyjemności.

Dorr to marka z Los Angeles, która dba o Twoje bezpieczeństwo, zdrowie oraz odpowiednią opiekę nad Twoim życiem intymnym, dzięki takim produktom jak Wavecare, czyli nowoczesnemu urządzeniu do sterylizacji i dezynfekcji akcesoriów erotycznych.

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

DEZYNFEKCJA UV-C DORR WAVECARE ADVANCED TOY CARE

The Wavecare Advanced Intimate Toy Care System to urządzenie do czyszczenia zabawek erotycznych w wersji hi-tech.

Urządzenie korzysta ze światła ultrafioletowego (UV-C), żeby skutecznie wyczyścić akcesoria erotyczne, odkażając je i eliminując bakterie, pleśnie i wirusy w 99,9%.

Metodę, jaka zastosowana jest w Wavecare nazywa się promieniowaniem bakteriobójczym – niszczy kwasy nukleinowe w DNA mikroustrojów. Chociaż brzmi to trochę przerażająco, daje Ci gwarancję, że Twoje wibratory, dilda, kulki gejszy i inne narzędzia rozkoszy będą bezpieczne i higienicznie czyste.

Wystarczy 2-minutowy proces czyszczenia każdej ze stron zabawki, żeby była idealnie czysta. Przed włożeniem akcesoriów do urządzenia, warto wyczyścić je z widocznych zanieczyszczeń, takich jak pozostałości po lubrykancie.

159,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: