Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

Lista produktów wg marki Tokidoki

„Tokidoki” to słowo, które w języku japońskim oznacza „czasami”. Marka założona została przez zainspirowanego kulturą azjatycką Włocha. Funkcjonuje od 2005 roku, dostarczając swoim klientom produkty z bajecznie kolorowymi nadrukami. Wśród nich znajduje się coś też coś dla dorosłych: komiksowe, designerskie zabawki erotyczne.

Markę Tokidoki założył w 2005 roku Włoch Simone Legno, zaczytany w japońskich komiksach i marzący o popularyzacji azjatyckiej kultury w lifestyle'owych produktach na całym świecie. Jako, że istotną częścią życia jest seks, wśród nich znajdują się również designerkie gadżety erotyczne, w tym przede wszystkim wibratory i masturbatory. Chociaż kochają je wszyscy, są rekomendowane dla początkujących. Nic dziwnego – pomagają skutecznie rozprawić się z zawstydzeniem związanym z seksem w wydaniu solo.

Pokaż więcej 3 produkty.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: