Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

-10% na akcesoria LGBTQIA - hasło: LOVEUMAX | -10% na FemmeFunn Booster Bullet - hasło: #funlovers

Lista produktów wg marki Womanizer

Rewolucja seksualna nadal trwa! Swoje trzy grosze do tematu dorzuciła marka Womanizer, wymyślając innowacyjne bezdotykowe stymulatory łechtaczki, idealne nie tylko dla początkujących i zachęcające do zmiany sposobu myślenia o kobiecym orgazmie.

Womanizer swoimi produktami udowadnia, że hasło „Orgazm jest prawem człowieka” można realizować w wielki stylu. Na przykład korzystając z dobrodziejstw nauki i designu, które umożliwiły stworzenie bezdotykowych stymulatorów łechtaczki. Te nowoczesne gadżety, bazujące na technologii Pleasure Air dosłownie „wysysają” rozkosz z najwrażliwszego z kobiecych punktów na ciele, nie potrzebując do tego rąk. Wreszcie można się zrelaksować w oczekiwaniu na to, co nastąpi. Zadba o to sprytny, osobisty gadżet w wyjątkowo luksusowym wydaniu.

Pokaż więcej 9 produkty.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: