Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Prezent do zakupów 500+ | Darmowa przesyłka kurierem - zawsze! 

Lista produktów wg marki PlumBum

PlumBum to twoja osobista, intymna siłownia - kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla. Ich dobra kondycja wpływa nie tylko na zdrowie, ale również większą satysfakcję czerpaną z seksu. Kulki są dyskretne, higieniczne i bezpieczne.

PlumBum to idealne rozwiązanie, jeśli szukasz sprawdzonej i bezpiecznej metody na intymny trening mięśni Kegla (inaczej dna macicy). Od ich kondycji zależy zdrowie, komfort i satysfakcja seskualna. Kulki gejszy polskiej marki PlumBum są wykonane z najwyższej jakości medycznego silikonu, a ich aplikacja jest dziecinnie prosta. Zadbaj o siebie, stosując progresywny zestaw kulek według własnych potrzeb i ćwicząc podczas codziennych zajęć.

Pokaż więcej 1 product.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Medyczne Kulki Gejszy Plumbum Zestaw Progresywny

Zestaw kulek gejszy PlumBum do ćwiczenia mięśni Kegla to Twoja intymna siłownia, którą zawsze możesz mieć pod ręką.

Waginalne kulki PlumBum to produkt dla kobiet świadomych swojego ciała – tych, dla których liczy się dobra kondycja, zdrowie i zadowolenie z seksu.

Podwójne, zupełnie bezpieczne i łatwe w aplikacji kulki gejszy rekomendowane są przez ginekologów do efektywnego treningu mięśni dla macicy.

PlumBum to kulki progresywne – to znaczy, że możesz zmieniać ich rozmiar (a co za tym idzie – ciężar) w zależności od stopnia zaawansowania.

183,00 zł Cena

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: