Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies, tzw. ciasteczek. Jednocześnie Lula nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach.  Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

  • -10%
Płyn dezynfekujący Pjur Desinfect 100 ml
  • Płyn dezynfekujący Pjur Desinfect 100 ml

Płyn dezynfekujący Pjur Desinfect 100 ml

Pjur
49,50 zł 55,00 zł Cięcie cen 10%

55,00 zł

Darmowa wysyłka 24 h

Spray dezynfekujący Pjur Desinfect pozwoli zadbać Ci o higienę, gdziekolwiek jesteś!

- Wysoce skuteczny, higieniczny środek dezynfekujący.

- Działa w 30 sekund, nie klei się.

- Nie zawiera alkoholu, bardzo przyjazny dla skóry.

Płyn dezynfekujący Pjur Desinfect 100 ml

49,50 zł 55,00 zł Cięcie cen 10%

55,00 zł

Darmowa wysyłka 24 h
Liczba :
Dostawa
Zwrot
Zadaj pytanie

Tylko 20 w magazynie!

W magazynie

OPIS

Wysoce skuteczny środek dezynfekujący Pjur Desinfect do skóry ciała i rąk

Pjur Desinfect to płyn dezynfekujący, w którego składzie nie znajdziesz alkoholu, perfum i mikroplastików. Produkt przyjazny dla skóry ma neutralne pH, jest wegański i nie wysusza skóry.

Stworzony, żeby spełniać najwyższe standardy higieny osobistej (Made in Germany). Pjur Desinfect został zarejestrowany zgodnie z niemieckim rozporządzeniem w sprawie biocydów.

Praktyczna butelka o pojemności 100 ml doskonale sprawdza się w podróży - zmieści się w każdej torebce, plecaku czy torbie biurowej. Posiada zabezpieczenie chroniące przed rozlaniem, dzięki czemu jest całkowicie szczelna.

Brak alkoholu = dodatkowe bezpieczeństwo.

Pjur Desinfect nie zawiera alkoholu z bardzo ważnego powodu. Przy częstym stosowaniu, produkty na bazie alkoholu mogą wysuszać skórę, powodując, że staje się spierzchnięta i popękana, a także staje się bardziej podatna na działanie bakterii i wirusów.

CECHY

Opis

Skład
2-phenoxyethanol and 0.2625 g D-gluconic acid, compound with N,N‘‘-Bis(4-chlorphenyl)- 3,12-diimino- 2,4,11,13-tetraazatetradecandiamidin (2:1) (CHDG
Pojemność
100 ml

OPINIE

Ten produkt nie ma recenzji!

Pełnoletność
Zamówienia mogą składać jedynie osoby fizyczne niedokonujące zakupu na cele działalności gospodarczej, które ukończyły 18 lat i nie są pod opieką prawną opiekuna.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: